מלחמת העולמותטוב, אני צריך להקדים ולהבהיר שאני לא אספר כאן על הרומן של ג' ה' וולס, או על העיבור הקולנועי שלו כי שניהם התרחשו הרבה לפני 1978 ואפילו לא על "מלחמת הכוכבים" של ג'ורג' לוקאס שיצא לאקרנים ב-1977 (למרות שאולי עוד יספור עליו כאן).

כרגע אני רוצה להתמקד בסדרת הטלויזיה המצויירת, הידועה Battle of the planets, או בכינויה G-force.


בסך הכל, כיון שאני כותב על דברים שפורסמו כשהייתי בגיל 0, אני מניח שבדרך כלל אני לא אוכל להגיד שאני ממש "זוכר" אותם ובדרך כלל אני אאלץ להודות שראיתי רק את השידורים החוזרים, אבל כמו הרבה דברים אחרים, "מלחמת העולמות" הגיע לארץ באיחור מסוים והייתה אחת מתוכניות הטלוויזיה הראשונות שאני זוכר בחופשים הגדולים.


בכללי, מדובר על האב הקדמון של ה"פאוור ריינג'רס". חמישה בני נוער שיכולים לבצע מטמורפוזה ולהפוך לגיבורי על בתלבושות צבעוניות, ונלחמים נגד מפלצות מהחלל על מנת להציל את העולם. במקרה שלנו המפלצת היא זולטאר - קרוס דרסר בין חללי עם ליפסטיק נשי במיוחד.


האמת - ככל שאני מעביר את זה יותר בראש, אני מתחיל להבין שפאוור ריינג'רס היו ממש ריפ אוף של זה (חוץ מזה שג'י פורס היא סדרה מצויירת ופאוור ריינג'רס לא). אפילו הרובוט שהיה להם דומה (לא שאי פעם ראיתי פאוור ריינג'רס ממש לעומק - אבל נדמה לי שיש שם רובוט די דומה)

אני לא ממש זוכר מה היה בסוף הסדרה. אני מאמין שהג'י פורס נצחו וכדור הארץ ניצל, אבל יכול להיות שעוד לפני זה נגמר החופש הגדול והייתי צריך לשוב לבית הספר, חולם על בומראנג מתקפל כמו של מארק.

תגובות